Negatyw dla Radio eM: “Pożyczka na wakacje, niezależnie z jakiego źródła (‘…’) to bardzo dobre rozwiązanie.” Bardzo zła promocja parabanków.

Radio eM (Radio eM 107,6 FM, ul. Wita Stwosza 11, Katowice, 40-042)  wersji elektronicznej to jeden z uczestników systemu sprzedaży linków manipulujących  rankingiem Google™.

Kupiony link z jakimś tekstem ma pomóc słabej stronie zdobyć wysoką pozycję w rankingu tak jakby ktoś faktycznie sam z siebie polecał daną stronę.

Chodzi o portal GET-MONEY

Co do jakości to pozostawiam opinię czytelnikom. Można buczeć.

Ważne jest to tam jest napisane na samym końcu:

Pożyczka na wakacje, niezależnie z jakiego źródła (tradycyjny bank, czy firma pożyczkowa) to bardzo dobre rozwiązanie. Przede wszystkim z pomocą takiej pożyczki można jechać gdziekolwiek chcemy, bez oglądania się za siebie. Kredyt wzięty z rozwagą nie będzie zaprzątał nam głowy, dzięki czemu wakacje spędzimy spokojnie, relaksując się, odpoczywając i nie marząc, a spełniając marzenia. Bez kredytu pewnie wiele osób nie wyjeżdżałoby na wakacje, dlatego jest to świetne rozwiązanie. Zamiast odkładać po kilkaset złotych miesięcznie, które zawsze gdzieś umykają i wydawane są na pilniejsze rzeczy, warto postarać się o pożyczkę i cieszyć słońcem na egzotycznej plaży.

Publikacja znajduje się pod adresem:

https://www.radioem.pl/doc/6927448.Pozyczka-czy-kredyt-na-wakacje-co-jest-korzystniejsze

a link manipulacyjny prowadzi do strony, która wygląda tak:

Ranking get money wskazywany przez wakacyjny wpis na Radio eM

Wszędzie gdzie się da są wklejone widżety z systemu partnerskiego Bankier.pl

Wracając do wakacji…

Pożyczka na wakacje nawet z najtańszego źródła to najgorszy pomysł na świecie! Ale tu się podaje info, że źródło może być dowolne, bank, firma parabankowa. Nie ważne bo to ma być pomoc, nie będziemy się tym martwić, będzie odpoczynek, relaks i spokój.

Otóż nie, kredyt to stres.

Dalej ostatnie zdanie mówi, że zamiast odkładać na wakacje lepiej jest pożyczyć. Ręce opadają.

Ile to kosztuje… to znaczy taka publikacja

Cennik wygląda tak:

Cennik reklamowych artykułów na Radio eM

Od 419,18 zł do 796,95 zł (ostatnie 2 pozycje schowały się pod scrollem).

Tanio nie jest, drogo wcale.

Ważne jest też, że wiadomo w branży pożyczkowej, że nikt nie weryfikuje treści. Jest sprzedaż i publikuje się to co się dostanie. Cokolwiek to jest. Jakkolwiek szkodliwe by nie było.

Wakacje tak – za odłożone – nie na kredyt

Tekst jest typowym laniem wody. Nie ma ani sensu ani wartości nawet pozycjonerskiej. Prześledziwszy działalność linkową GET-MONEY widać wyraźnie, że większość tych pieniędzy wydanych na linki poszła w błoto. Teksty są bez sensu, nie wnoszą nic nowego, są laniem wody.

A pozycja GET-MONEY marginalna w porównaniu nawet do portali z kilkoma linkami, tu liczymy w grubych setkach a dołączając linki spamerskie z forów, ogłoszeń, etc w tysiącach.

Chcąc jechać na wakacje odkładajmy. Nie zadłużajmy się. Na pewno nie w parabanku.

Cytat własny z Rocket Rankingu Pozabankowych:

Zanim weźmiesz pożyczkę pozabankową musisz być całkowicie pewien/pewna, że nie ma absolutnie żadnej innej możliwości zdobycia pieniędzy. Praca, sprzedaż niepotrzebnych rzeczy, zbieranie złomu.

Tak, to zbieranie złomu jest lepszą opcją niż pożyczka. Wiem, że sprzedaje się chłam, wynajmuje znanych aktorów (Wonga = Piotr Frączewski, recenzja). Dług to dług. Trzeba go spłacić.

1 komentarz do “Negatyw dla Radio eM: “Pożyczka na wakacje, niezależnie z jakiego źródła (‘…’) to bardzo dobre rozwiązanie.” Bardzo zła promocja parabanków.”

Dodaj komentarz